Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

NICI.pl to sklep internetowy z oryginalnymi zabawkami niemieckiej marki NICI. Znajdziesz tutaj wysokiej jakości zabawki oraz akcesoria pluszowe o niepowtarzalnym wzornictwie oraz dbałości o każdy szczegół. W asortymencie sklepu są również zabawki pluszowe i artykuły szkolne.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w NICI.pl

NICI.pl oferuje zawsze:

  • Pluszowe zabawki, breloki i inne upominki
  • Możliwość dostawy gratis

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w NICI.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.