Nju.mobile

Uzyskaj 41.30 zł zwrotu za zakup w Nju.mobile

Przejdź do Nju.mobile

Aktualne oferty od Nju.mobile

  Przenieś numer do Nju i ciesz się najlepszą ofertą!

  Przenieś numer do Nju i ciesz się najlepszą ofertą! Za jedynie 29 zł miesięcznie masz rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu w tym 10 GB internetu. Płacisz tylko za to z czego korzystasz. Zawsze wiesz ile ma...

  Przeczytaj więcej

Nju.mobile to marka telefonii komórkowej wprowadzona na polski rynek w kwietniu 2013 r. przez Orange. Abonamnet idealny dla Klientów ceniących sobie bardzo atrakcyjne cenowo oferty telekomunikacyjne.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 41.30 zł zwrotu za zakup w Nju.mobile

Przejdź do Nju.mobile

Nju.mobile oferuje zawsze:

 • Rozmowy komórkowe bez limitu.
 • SMSy i MMSy bez limitu.
 • 10 GB internetu.

Ważne informacje

Cashback obowiązuje przy podpisaniu nowej umowy na abonament. W celu uzyskania cashbacku należy przejść na stronę z kampanią ze strony Refunder a następnie zamówić abonament. Warunkiem otrzymania cashbacku jest posiadanie usługi przynajmniej 3 miesiące oraz opłacenie przynajmniej trzech faktur powyżej 9 zł.

Gotowe do wypłaty

Od 90 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w Nju.mobile, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

 • Przenieś numer do Nju i ciesz się najlepszą ofertą!

  Tymczasowa Kampania

  Przenieś numer do Nju i ciesz się najlepszą ofertą! Za jedynie 29 zł miesięcznie masz rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu w tym 10 GB internetu. Płacisz tylko za to z czego korzystasz. Zawsze wiesz ile maksymalnie wydasz. Im dłużej jesteś w NJU tym więcej GB masz. Dodatkowo otrzymujesz 41.30 zł za przeniesienie numeru do NJU od Refunder w formie cashbacku. Nieźle prawda?

Więcej sklepów z kategorii Usługi i Prenumeraty