NUNU

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w NUNU

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Sklep nunu.pl stworzony został przez pasjonatów mody z myślą o młodych kobietach, które cechuje swoboda oraz aktywność a najbardziel liczy sie jakość oraz niebanalny pomysł. Nunu.pl oferuje bardzo kobiece ubrania i akcesoria znanych i cenionych europejskich projektantów ale także własne autorskie kolekcje. Projekty nunu.pl w całości realizowane są w Polsce także możesz mieć pewność, iż są dopracowane i doskonałej jakości. Wyjątkowość kolekcji nunu.pl stanowi to, że częściowo są to produkty handmade tworzone w ograniczonych seriach a także na specjalne zamówienie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w NUNU

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

NUNU oferuje zawsze:

  • Kobiece sukienki i akcesoria.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w NUNU, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria