Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sklep NUTRIDOME zapewnia wyselekcjonowane kosmetyki wysokiej jakości, a swoją ofertę uzupełnia o praktyczne akcesoria do codziennej pielęgnacji. Znajdziesz tu produkty dedykowane dla ciała, włosów, cery, dłoni, a także skuteczne nutrikosmetyki i kosmetyki kolorowe do makijażu. Tym samym NUTRIDOME zaspokaja niemal wszystkie potrzeby swoich klientów. Wiele produktów dostępnych w sklepie stało się bestsellerami i znalazło szerokie grono wiernych wielbicieli, którzy do nas wracają. Sklep wsłuchuje się w cenne opinie swoich klientów, dlatego nieustannie się rozwija.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Nutridome

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w Nutridome

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Nutridome oferuje zawsze:

  • darmowa dostawa już od 100 zł
  • gwarancja oryginalności produktów
  • 100 dni na zwrot

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 75 dni

Po dokonaniu zakupu w Nutridome, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Uroda i Zdrowie