Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Poznaj całą ofertę kultowej amerykańskiej marki NYX Cosmetics i wybierz dla siebie coś spośród naszych bestsellerów, nowości i wielu innych! Sklep internetowy z naturalnymi produktami kosmetycznymi marki NYX kładzie zdecydowany nacisk na tradycję i składniki najwyższej jakości. Sprawdź ofertę sklepu już dziś.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

NYX

Uzyskaj 4.3% zwrotu za zakup w NYX

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

NYX oferuje zawsze:

  • Naturalne produkty kosmetyczne marki NYX.
  • Składniki najwyższej jakości.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w NYX, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Uroda i Zdrowie