Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sklep internetowy, który ma w swojej ofercie różnego rodzaju naklejki ścienne, na meble, laptopy, komputery, na samochody oraz magnesy magnetyczne na sprzęt AGD, np. lodówki. Naklejki to niedrogi i szybki sposób na zmianę wyglądu wnętrza oraz starych mebli. Sklep oferuje również wydruk naklejek i magnesów z prywatnego zdjęcia.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 9.2% zwrotu za zakup w oklejaj.pl

oklejaj.pl oferuje zawsze:

  • Wysokiej jakości naklejki i magnesy magnetyczne o różnorodnej tematyce

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w oklejaj.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.