Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Olsen

Uzyskaj 3,5% zwrotu za zakup w Olsen

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Kolorowe tkaniny i piękne projekty wzorów, wysokiej jakości materiały i niepowtarzalny wpływ europejski to serce każdej kolekcji Olsen.

Nasza moda wykorzystuje aktualne trendy, oferując jednocześnie kobiecość na luzie i prostotę ubierania się. Miękkie, wygodne materiały i kroje podkreślające walory sylwetki zapewniają dodatkowy komfort i świadomość dobrego wyglądu.

Każda stylizacja tworzona jest z myślą o noszeniu jej na co dzień, a nasze obietnice doskonałej jakości potwierdzają nasze zaangażowanie w tworzenie wyjątkowej mody zgodnie z zasadami etyki.

Chcemy pokazać, jak piękne są kobiety.

Każda kobieta jest piękna – na zewnątrz i od wewnątrz – i inspiruje nas swoim nieokiełznanym optymizmem, zapałem do życia i ciekawością świata.

Inspirację tę wykorzystujemy tworząc nasze kolekcje z pasją i dbałością o szczegóły i zapewniając każdej klientce obsługę na światowym poziomie, niezawodność współpracy i przyjaźń. Wierzymy, że moda jest wspaniałą okazją do zabawy, a jednocześnie może uprościć życie dzięki unikalnym elementom garderoby, które są proste, funkcjonalne i pasują do aktywnego stylu życia naszych klientek.

Każdą kolekcję tworzymy z pełną starannością, mając jednocześnie nadzieję, że każda z niech będzie inspiracją dla naszych klientek.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Olsen oferuje zawsze:

  • Ubrania dla kobiet

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.