One.com

Uzyskaj 31 zł zwrotu za zakup w One.com

Przejdź do One.com

Firma One.com powstała w 2002 r. i jest dziś jedną z wiodących w Europie firm dostarczających nazwy domen i usługi hostingowe.

One.com ma ponad 1.000.000 klientów w 149 krajach. Firma zatrudnia ponad 220 pracowników, z których większość tworzy nowe produkty dla klientów One.com.

Oferujemy najprostszy na świecie proces zakupu: wybierz domenę, wielkość przestrzeni dyskowej – i to wszystko. Oferujemy webhosting razem z domeną i nielimitowane użycie i tworzenie witryn internetowych, korzystanie z narzędzia Web Editor, emaila, galerii, automatycznej kopii zapasowej, a także obsługę klienta 24/7 i wiele więcej. Warunki oraz ceny można znaleźć na stronie one.com.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 31 zł zwrotu za zakup w One.com

Przejdź do One.com

One.com oferuje zawsze:

  • Tanie domeny i hosting
  • Łatwa obsługa
  • Wsparcie 24/7

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w One.com, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Usługi i Prenumeraty