Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Koszule oferowane przez sklep OSOVSKI.pl stworzone są dla eleganckich i aktywnych mężczyzn oraz kobiet, ceniących sobie dbałość o detale wykończenia i materiały najwyższej jakości. Znaleźć tu można również wysokiej jakości akcesoria, takie jak: jedwabne krawaty, muszki, poszetki czy też srebne spinki do mankietów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 4.3% zwrotu za zakup w OSOVSKI

OSOVSKI oferuje zawsze:

  • Eleganckie koszule damskie i męskie, gotowe i szyte na miarę
  • Możliwość dostawy gratis

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w OSOVSKI, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.