Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Otel.com jest wiodącym dystrybutorem podróży online specjalizującym się w rezerwacji hoteli ze zniżkami dla osób podróżujących w interesach i dla przyjemności. Oferujemy konkurencyjne ceny w ponad 250 000 hotelach w 20 000 miejsc na całym świecie - 208 krajów, w tym wszystkie popularne miejsca w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Europie, Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Podróżni wybierają spośród różnych hoteli 1-5 gwiazdkowych, takich jak tanie hotele, pensjonaty, luksusowe hotele, hotele miejskie, apartamenty, hotele ekskluzywne i dobrze znane sieci.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Otel.com

Uzyskaj 3.6% zwrotu za zakup w Otel.com

Otel.com oferuje zawsze:

  • Oferta obejmuje ponad 250 000 hoteli na całym świecie
  • Konkurencyjne ceny

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w Otel.com, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Podróże