Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Oferta skierowana jest do zainteresowanych najnowszą technologią, młodych duchem podróżników, którzy wiedzą, czego chcą od pobytu w hotelu i są gotowi za to zapłacić, ale także nie kupują kota w worku. Dostępny i obejmujący wszystko hotel Park Inn by Radisson jest przyjazny, świeży, żywy i nieskomplikowany.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Park Inn by Radisson

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w Park Inn by Radisson

Park Inn by Radisson oferuje zawsze:

  • 137 hoteli działających w 34 krajach.
  • Najlepszej jakości lokalizacje w dużych miastach, przy kluczowych lotniskach i miejscach wypoczynku.

Ważne informacje

Wypłata cashbacku za rezerwacje hoteli ma miejsce po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowaną darmową noc z programu lojalnościowego czy też inne bonusowe rezerwacje.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 1-365 dni po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w Park Inn by Radisson, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Podróże