Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Peater to innowacyjna aplikacja wspierająca wszystkie aspekty zdrowego stylu życia. Dzieli się z użytkownikami jedzeniowym know-how, szanuje przyzwyczajenia i na bieżąco dostosowuje menu do indywidualnych potrzeb, trybu życia, czy żywieniowych wykluczeń. Zaprojektowany przez doświadczonych dietetyków i kucharzy, Peater pomaga setkom tysięcy ludzi osiągać żywieniowy cel najwygodniej jak się da. Jest partnerem w zbilansowanym, zdrowym i smacznym jedzeniu, aktywnościach fizycznych, posiłkach z bliskimi, łatwych zakupach itd. Codziennie odkrywa przed użytkownikami tajniki kuchni, dzieląc się bazą ponad 2000 wypróbowanych przepisów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Peater

Uzyskaj 21.5% zwrotu za zakup w Peater

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Peater oferuje zawsze:

  • 13 spersonalizowanych diet
  • 35 wykwalifikowanych dietetyków do Twojej dyspozycji
  • +2000 ugotowanych, przetestowanych i sfotografowanych posiłków

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat). Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Peater, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.