Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

W sklepie internetowym Pewex.pl znajdziesz najlepsze marki damskie, męskie i dziecięce w tym przede wszystkim produkty dla fanów nietuzinkowego designu. Jeśli szukasz niebanalnej odzieży damskiej, męskiej i dziecięciej, sklep Pewex.pl to miejsce właśnie dla Ciebie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Pewex.pl

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w Pewex.pl

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Pewex.pl oferuje zawsze:

  • Szeroka gama produktów dla mężczyzn, kobiet i dzieci
  • Darmowa dostawa przy zamówieniu za co najmniej 50 zł
  • Możliwość odbioru osobistego

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Pewex.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród, Dzieci i Rozrywka i relaks