Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Wygodna, prosta metoda na zamawianie jedzenia kiedy nie chce się wychodzić z domu. Zamówisz tutaj nie tylko pizzę, ale także kebab, sushi lub też pyszne pierogi. Szybka dostawa jedzenia na wynos oraz łatwa nawigacja strony to dodatkowe zalety PizzaPortal.pl.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 0.9% zwrotu za zakup w PizzaPortal.pl

Poziomy zwrotu

Zamówienie złożone przez nowego użytkownika 1.25 zł
Zamówienie złożone przez powracającego użytkownika 0.9%

Wszystkie poziomy zwrotów

PizzaPortal.pl oferuje zawsze:

  • Jedzenie z dostawą do domu.
  • Ponad 2000 restauracji z całej Polski.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w PizzaPortal.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w PizzaPortal.pl

PizzaPortal.pl oferuje zwrot aż do 0.9%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Zamówienie złożone przez nowego użytkownika 1.25 zł
Zamówienie złożone przez powracającego użytkownika 0.9%