Plus

Uzyskaj 55 zł zwrotu za zakup w Plus

Przejdź do Plus

Plus jest jedną z wiodących firm telekomunikacyjnych na Polskim rynku. W swojej ofercie posiada telefonię komórkową, telewizję oraz Internet.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 55 zł zwrotu za zakup w Plus

Przejdź do Plus

Plus oferuje zawsze:

  • Bogata oferta telekomunikacyjna operatora Plus.

Ważne informacje

Zgłoszenia niezarejestrowanych zakupów nie są przyjmowane przez operatora Plus, w związku z czym reklamacje dotyczące braku rejestracji zwrotu za zakup będą odrzucane. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot w programie oferowany jest za złożenie zamówienia i podpisanie nowej umowy na abonament w sieci Plus. Zwrot nie jest oferowany za doładowanie.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w Plus, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Sprzęt elektroniczny i Usługi i Prenumeraty