Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Plush to marka telefonii komórkowej oferowana przez Plus. Abonamnet idealny dla Klientów ceniących sobie bardzo atrakcyjne cenowo oferty telekomunikacyjne.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 60 zł zwrotu za zakup w Plush

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Plush oferuje zawsze:

  • Rozmowy komórkowe bez limitu.
  • 0 ZŁ za SMSy i MMSy i połączenia do wszystkich.
  • Pakiet Social Free - Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp.

Ważne informacje

Zgłoszenia niezarejestrowanych zakupów nie są przyjmowane przez operatora Plush, w związku z czym reklamacje dotyczące braku rejestracji zwrotu za zakup będą odrzucane. Cashback obowiązuje za zakup abonamentu/przeniesienie numeru z innej sieci do Plush/zmianę karty na abonament. W celu uzyskania cashbacku należy przejść na stronę z kampanią ze strony Refunder a następnie zamówić abonament.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 75 dni

Po dokonaniu zakupu w Plush, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.