Plush

Uzyskaj 55 zł zwrotu za zakup w Plush

Przejdź do Plush

Plush to marka telefonii komórkowej oferowana przez Plus. Abonamnet idealny dla Klientów ceniących sobie bardzo atrakcyjne cenowo oferty telekomunikacyjne.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 55 zł zwrotu za zakup w Plush

Przejdź do Plush

Plush oferuje zawsze:

  • Rozmowy komórkowe bez limitu.
  • 0 ZŁ za SMSy i MMSy i połączenia do wszystkich.
  • Pakiet Social Free - Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp.
  • 10 GB na serfowanie.
  • Umowę na czas nieokreślony.

Ważne informacje

Zgłoszenia niezarejestrowanych zakupów nie są przyjmowane przez operatora Plus, w związku z czym reklamacje dotyczące braku rejestracji zwrotu za zakup będą odrzucane. Cashback obowiązuje przy podpisaniu nowej umowy na abonament na czas nieokreślony lub kupna karty SIM. W celu uzyskania cashbacku należy przejść na stronę z kampanią ze strony Refunder a następnie zamówić abonament lub kupić kartę SIM.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Plush, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Sprzęt elektroniczny i Usługi i Prenumeraty