Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Plush to marka telefonii komórkowej oferowana przez Plus. Abonamnet idealny dla Klientów ceniących sobie bardzo atrakcyjne cenowo oferty telekomunikacyjne.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Plush

Uzyskaj 60 zł zwrotu za zakup w Plush

Cashback obowiązuje za zakup abonamentu/przeniesienie numeru z innej sieci do Plush/zmianę karty na abonament

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Plush oferuje zawsze:

  • Rozmowy komórkowe bez limitu.
  • 0 ZŁ za SMSy i MMSy i połączenia do wszystkich.
  • Pakiet Social Free - Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp.

Ważne informacje

Zgłoszenia niezarejestrowanych zakupów nie są przyjmowane przez operatora Plush, w związku z czym reklamacje dotyczące braku rejestracji zwrotu za zakup będą odrzucane. Cashback obowiązuje za zakup abonamentu/przeniesienie numeru z innej sieci do Plush/zmianę karty na abonament. W celu uzyskania cashbacku należy przejść na stronę z kampanią ze strony Refunder a następnie zamówić abonament.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 75 dni

Po dokonaniu zakupu w Plush, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Sprzęt elektroniczny i Usługi i Prenumeraty