Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Polski Zielarz

Uzyskaj 7% zwrotu za zakup w Polski Zielarz

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

PolskiZielarzSklep.pl to sklep z ekologicznymi suplementami, kosmetykami, ziołami i żywnością.

Każdy kto dba o zdrowie i dobre samopoczucie, doceni jakość i skuteczność produktów, które zadowolą najbardziej wymagające osoby.

,,Młody chłopak przemierzając bory przy wschodniej granicy najczystszego regionu zwanego zielonymi płucami Polski, żartobliwi dokuczając mu powiedzieliby, że za siedmioma górami, za siódmą rzeką, tam gdzie internet i zasięg komórkowy nie sięgają, tam gdzie można znaleźć pełne uroku i ciszy zakątki związane z historią czterech kultur na Podlasiu. Zbliżamy się do źródeł historii. To tu rodziła się legenda…

Wśród pięknych pagórków i pól częściowo porośniętych lasem sosnowym panuje olimpijski spokój. To tu młody chłopiec zetknął się kolejny raz z tajemniczą energią i spokojem pochodzącym wprost od otaczającej go Matki Natury.

W otoczeniu ziół i ich niezwykłego aromatu zaczął komponować własne mieszanki ziół i herbat, tworzyć nalewki na bazie cennych surowców zielarskich, jak i również zasięgać wiedzy zielarskiej od najlepszych w swoim fachu."

„Cudze chwalicie,

Swego nie znacie,

Sami nie wiecie,

Co posiadacie.”

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Polski Zielarz oferuje zawsze:

  • A za cel ustanowił sobie aby każdy mógł być Zdrowy i to nie za miliony monet.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Polski Zielarz, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.