Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

POMABRUSH

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w POMABRUSH

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
PomaBrush został zaprojektowany przez zespół amerykańskich i włoskich projektantów z wieloletnim doświadczeniem w największych markach FMCG i niezależnych biurach projektowania produktów. Nasza szczoteczka do zębów nie jest wyposażona w aplikację mobilną i 10 przycisków. Jest starannie wyważony, aby zapewnić idealne wrażenia podczas szczotkowania — tylko to i nic więcej. Misją PomaBrush jest uproszczenie pielęgnacji jamy ustnej dzięki naszej kolekcji silikonowych i nylonowych elektrycznych szczoteczek do zębów oraz akcesoriów do pielęgnacji jamy ustnej. Nasza szczoteczka wystarcza na 1 miesiąc ładowania, a jej kompaktowe etui ładujące wydłuża żywotność baterii szczoteczki do zębów o dodatkowe 3 miesiące. Delikatne dla dziąseł, nylonowe włosie PBT nasycone węglem drzewnym, 15 000 dynamicznych i miękkich wibracji na minutę. Najskuteczniejsze czyszczenie dla każdego. Dla każdego produkowanego przez nas produktu mierzymy jego wpływ na planetę. Nieustannie poszukujemy sposobów na zmniejszenie naszego wkładu węglowego, co jest naszym priorytetem.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 45 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w POMABRUSH, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.