Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Serwis PożyczkaCity.pl powstał z myślą o osobach, którym zależy na szybkiej pożyczce online bez wychodzenia z domu. Główne parametry pożyczki to: kwota do 5 tysięcy zł na 30 dni, szybka decyzja, całkowicie online, pieniądze dostępne do 15 minut.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

PożyczkaCity.pl

Uzyskaj aż do 22.50 zł zwrotu za zakup w PożyczkaCity.pl

Zwrot zostanie przyznany za każdy poprawny wniosek, na podstawie którego nowemu klientowi* zostanie udzielona pożyczka.

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

pożyczka zostanie udzielona przez Provema 22.50 zł
Pożyczka zostanie udzielona przez Net Credit 19 zł

Wszystkie poziomy zwrotów

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot zostanie przyznany za każdy poprawny wniosek, na podstawie którego nowemu klientowi* zostanie udzielona pożyczka.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w PożyczkaCity.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w PożyczkaCity.pl

PożyczkaCity.pl oferuje zwrot aż do 22.50 zł. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

pożyczka zostanie udzielona przez Provema 22.50 zł
Pożyczka zostanie udzielona przez Net Credit 19 zł

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia