Prezenty.pl

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w Prezenty.pl

Przejdź do Prezenty.pl

Aktualne oferty od Prezenty.pl

  Nie zapomnij o Dniu Matki! Znajdź odpowiedni prezent na Prezenty.pl

  Dzień Matki to jeden z tych dni w roku, kiedy chcemy obdarować szczególną w naszym życiu osobę, równie szczególnym upominkiem. Ale w jaki sposób sprostać temu wyzwaniu, jeśli w głowie pustka, a Tobie ...

  Przeczytaj więcej

Obdarowywanie to wspaniały sposób uszczęśliwiania innych. Zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest znaleźć wyjątkowy prezent. Dzięki połączeniu naszego doświadczenia i know-how, pomożemy Wam wynaleźć nietypowe prezenty i fajne gadżety dla każdego. Szeroki i zróżnicowany asortyment sprawi, że poszukiwanie podarunków stanie się nie tylko łatwe, ale i przyjemne.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w Prezenty.pl

Przejdź do Prezenty.pl

Prezenty.pl oferuje zawsze:

 • Super prezenty, nietypowe upominki i fajne gadżety
 • Wysyłkę tego samego dnia na zamówienai złożone przed 12:00
 • Prezenty na Walentynki, Dzień Matki i Ojca, dla Babci i Dziadki, Urodziny i wiele innych okazji

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Prezenty.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

 • Nie zapomnij o Dniu Matki! Znajdź odpowiedni prezent na Prezenty.pl

  Tymczasowa Kampania

  Dzień Matki to jeden z tych dni w roku, kiedy chcemy obdarować szczególną w naszym życiu osobę, równie szczególnym upominkiem. Ale w jaki sposób sprostać temu wyzwaniu, jeśli w głowie pustka, a Tobie zależy na czymś nietuzinkowym i unikatowym. Na Prezenty.pl znajdziesz starannie wybrane produkty, pośród których z pewnością uda Ci się znaleźć odpowiedni prezent na Dzień Mamy. Sprawdź ofertę już dziś!

Więcej sklepów z kategorii Rozrywka i relaks