Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Szybka pożyczka oferowana jest dla klientów indywidualnych. Do kwoty 25 000 zł, minimum formalności.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Profi Credit

Uzyskaj 72.50 zł zwrotu za zakup w Profi Credit

Zwrot zostanie przyznany za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że wszystkie dane w nim zawarte będą prawidłowe i na ich podstawie reklamodawca skontaktuje się z Klientem, który potwierdzi zainteresowanie produktem oraz podczas rozmowy z konsultantem sporządzi wniosek o pożyczkę oraz zostanie udzielona pożyczka. Zwrot jest wyłącznie dla nowych Klientów.

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot zostanie przyznany za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że wszystkie dane w nim zawarte będą prawidłowe i na ich podstawie reklamodawca skontaktuje się z Klientem, który potwierdzi zainteresowanie produktem oraz podczas rozmowy z konsultantem sporządzi wniosek o pożyczkę oraz zostanie udzielona pożyczka. Zwrot jest wyłącznie dla nowych Klientów.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Profi Credit, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia