Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Provident pożyczka pozabankowa

Uzyskaj aż do 77,40 zł zwrotu za zakupy w Provident pożyczka pozabankowa

Zwrot przyznany będzie pod warunkiem, że wszystkie dane zawarte w formularzu będą PRAWDZIWE, na podstawie których reklamodawca SKONTAKTUJE się z klientem, a klient POTWIERDZI zainteresowanie produktem i otrzyma ofertę pożyczki w formie telefonicznej akceptacji warunków pożyczki dokonanej przez konsultanta infolinii. Deklaracja telefoniczna ma moc prawną i jest potwierdzeniem zawarcia umowy. Aby spełnić warunek naliczenia prowizji pożyczka nie może zostać anulowana przez 14 dni licząc od daty zawarcia. Dotyczy to wyłącznie nowego Klienta. Klient, występujący w bazie Provident, który ma aktywną umowę pożyczki lub spłacił pożyczkę do 26 tygodni poprzedzających wypełnienie formularza kontaktowego.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Pomyśl ciepło o planie na zimę. Pożycz 5 000 zł, zwróć 5 500 zł Pożyczka pozabankowa Providenta to przede wszystkim elastyczny okres spłaty, minimum formalności oraz proste i jasne zasady, pożyczka od 2000 zł do 15 000 zł, RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 19,73%

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Provident pożyczka pozabankowa oferuje zawsze:

  • Szybki i przyjazny wniosek online.
  • Przelew lub gotówka do ręki.
  • Bezpieczny proces.
  • Pieniądze nawet tego samego dnia.
  • Aplikacja mobilna do zarządzania swoją pożyczką.

Ważne informacje

Zwrot za poprawny wniosek zostanie przyznany pod warunkiem, że wszystkie dane zawarte w formularzu będą PRAWDZIWE, na podstawie których reklamodawca SKONTAKTUJE się z klientem, a klient POTWIERDZI zainteresowanie produktem i otrzyma ofertę pożyczki w formie telefonicznej akceptacji warunków pożyczki dokonanej przez konsultanta infolinii. Deklaracja telefoniczna ma moc prawną i jest potwierdzeniem zawarcia umowy. Aby spełnić warunek naliczenia prowizji pożyczka nie może zostać anulowana przez 14 dni licząc od daty zawarcia. Klient Obecny (powracający) - klient, występujący w bazie Provident, który ma aktywną umowę pożyczki lub spłacił pożyczkę do 26 tygodni poprzedzających wypełnienie formularza kontaktowego.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Provident pożyczka pozabankowa, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.