Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Ptakmoda.com

Uzyskaj 3,07% zwrotu za zakup w Ptakmoda.com

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Ptak Moda to nie tylko modne ubrania ale także pomoc przy ich wyborze. Nasi pracownicy chętnie pomogą Wam w wyborze sukienki na wesele, ale także spodni, czy żakietu. Szukasz seksownej spódniczki i zastanawiasz się, czy wybrany model będzie na Ciebie pasował? Napisz do nas lub po prostu zadzwoń! Liczby nie kłamią – ptakmoda.com jest jednym z najlepiej ocenianych sklepów internetowych z kategorii moda damska. Jak osiągnęliśmy ten stan? Przede wszystkim naprawdę wysoką wagę przykładamy do obsługi klienta – sprzedajemy tylko i wyłącznie posiadane przez nas modele, a co za tym idzie oferujemy naprawdę ekspresową wysyłkę. Darmowa dostawa, oraz wygodna możliwość zwrotu i wymiany sprawiają, że coraz więcej klientem powraca do nas każdego miesiąca.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ptakmoda.com oferuje zawsze:

  • 30 dni na zwrot
  • Przesyłka gratis
  • Szeroki asortyment

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Ptakmoda.com, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.