Pysznapaczka.pl

Uzyskaj aż do 2.5% zwrotu za zakup w Pysznapaczka.pl

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

PysznaPaczka.pl to starannie wyselekcjonowane gadżety i akcesoria kuchenne do różnych zastosowań oraz produkty używane w kulinarnych i gadżeciarskich programach telewizyjnych (m.in. Kuchenne rewolucje, Ugotowani, Pani Gadżet, Mango TV i wiele innych). Sklep oferuje również bogatą ofertę produktów i wyposażenia dla gastronomii (barów, restauracji, pubów, pierogarni, firm reklamowych). Niektóre produkty dostępne są tylko u nas na wyłączność! Oferujemy szybką wysyłkę i wysoki poziom obsługi klientów (100% zadowolonych klientów wg. Ceneo). Darmowa dostawa już od 250 zł, możliwy odbiór osobisty w Krakowie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 2.5% zwrotu za zakup w Pysznapaczka.pl

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Poziomy zwrotu

 • Pozostałe kategorie

  2.5%
 • Kategoria Steakrock

  1.5%

Wszystkie poziomy zwrotów

Pysznapaczka.pl oferuje zawsze:

 • Stylowe gadżety i akcesoria kuchenne.
 • Darmowa dostawa już od 250 zł.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Pysznapaczka.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Pysznapaczka.pl

Pysznapaczka.pl oferuje zwrot aż do 2.5%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

 • Pozostałe kategorie

  2.5%
 • Kategoria Steakrock

  1.5%

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród, Rozrywka i relaks i Usługi i Prenumeraty