Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Qatar Airways to jeden z niewielu przewoźników na świecie, który zdobył 5-gwiazdkowe odznaczenie przez Skytrax i dlatego cieszą się mianem „najlepszych linii lotniczych świata”. Linie lotnicze utworzone w listopadzie 1993 roku jako narodowa linia lotnicza Kataru. Głównym węzłem linii jest Port lotniczy Doha. Linie lotnicze Qatar Airways świadczą usługi w całej Afryce, Azji Środkowej, Europie, na Dalekim Wschodzie, Azji Południowej, Bliskim Wschodzie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Oceanii. Qatar Airways w lutym 2013 uruchomił swoje europejskie Biuro Obsługi Klienta, które zlokalizowane jest w Polsce, we Wrocławiu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 1% zwrotu za zakup w Qatar Airways

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Qatar Airways oferuje zawsze:

  • Loty do najegzotyczniejszych zakątków świata.
  • Destynacje do ponad 146 miejsc na sześciu kontynentach.

Ważne informacje

Nie wypłaca się zwrotu za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, czy też inne bonusowe rezerwacje. W Qatar Airways cashback naliczany jest od ceny bazowej biletu - bez podatków czy opłat lotniskowych. Wypłata zwrotu ma miejsce po opłaconym i wykorzystanym przelocie. Czas do wypłaty liczony jest od dnia, w którym bilet został opłacony i wykorzystany.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 dni do 60 dni po opłaceniu i wykorzystaniu biletu

Po dokonaniu zakupu w Qatar Airways, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.