Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Internetowy salon meblowy QUADRE to połączenie designu, dobrego smaku i ponadczasowych idei. Znajdziesz tutaj jedynie najlepsze dzieła współczesnej sztuki użytkowej. Estetyka i piękno designu sprawiają, że każde miejsce jakie udekorujesz ich meblami i oświetleniem stanie się wyjątkowe.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 4.9% zwrotu za zakup w Quadre

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Quadre oferuje zawsze:

  • Meble. oświetlenie i akcesoria do domu i ogrodu
  • 30 dni na zwrot
  • Możliwość dostawy gratis

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w Quadre, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.