Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Ratkomat.pl oferuje pożyczkę gotówkową w kwocie do 1500 zł. Pożyczka jest udzielana na 6 miesięcy (6 rat). Proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się online. Maksymalne RRSO wynosi 81,07%

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 50 zł zwrotu za zakup w Ratkomat.pl

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

Pożyczka udzielona przez AASA 50 zł
Pożyczka udzielona przez Provemę 27.50 zł

Wszystkie poziomy zwrotów

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot zostanie przyznany za każdy poprawny wniosek, na podstawie którego zostanie udzielona pożyczka. Dotyczy to zarówno nowych, jak i powracających klientów, zamieszkujących na stałe na terenie Polski, w wieku powyżej 30 lat.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Ratkomat.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Ratkomat.pl

Ratkomat.pl oferuje zwrot aż do 50 zł. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Pożyczka udzielona przez AASA 50 zł
Pożyczka udzielona przez Provemę 27.50 zł