Redcoon

Uzyskaj aż do 2% zwrotu za zakup w Redcoon

Przejdź do Redcoon

Aktualne oferty od Redcoon

  Wymień na lepszy model! Nawet do 150 zł rabatu na generator pary Tefal .

  Tylko teraz ekstremalnie skuteczny generator pary Tefal w niższej cenie i ze zwiększonym cashbackiem w Redcoon! Wybierz generator pary Tefal objęty promocją na stronie Redcoon i odbierz rabat nawet do...

  Przeczytaj więcej

Redcoon.pl to polski oddział redcoon.com sklepu internetowego, który zalicza się do największych europejskich sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży sprzętu RTV i AGD oraz sprzętu fotograficznego i komputerowego.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 2% zwrotu za zakup w Redcoon

Przejdź do Redcoon

Poziomy zwrotu

 • Za generatory pary marki Tefal

  2%
 • Pozostały asortyment

  1%

Wszystkie poziomy zwrotów

Redcoon oferuje zawsze:

 • Elektronika w atrakcyjnej cenie.
 • Ponad 30000 produktów.
 • 30 dni na zwrot.
 • Ponad 4000 kategorii produktowych.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Redcoon, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

 • Wymień na lepszy model! Nawet do 150 zł rabatu na generator pary Tefal .

  Tymczasowa Kampania

  Tylko teraz ekstremalnie skuteczny generator pary Tefal w niższej cenie i ze zwiększonym cashbackiem w Redcoon! Wybierz generator pary Tefal objęty promocją na stronie Redcoon i odbierz rabat nawet do 150 zł. Rabat naliczy się automatycznie. Promocja trwa do 30.04.2018.

Zwrot w Redcoon

Redcoon oferuje zwrot aż do 2%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

 • Za generatory pary marki Tefal

  2%
 • Pozostały asortyment

  1%

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród, Dzieci i Uroda i Zdrowie