Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Redcoon.pl to polski oddział redcoon.com sklepu internetowego, który zalicza się do największych europejskich sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży sprzętu RTV i AGD oraz sprzętu fotograficznego i komputerowego.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 1.8% zwrotu za zakup w Redcoon

Redcoon oferuje zawsze:

  • Elektronika w atrakcyjnej cenie.
  • Ponad 30000 produktów.
  • 30 dni na zwrot.
  • Ponad 4000 kategorii produktowych.

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat). Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Redcoon, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Rabat 10%!

Rabat 10%!

Tymczasowa Kampania

Rabat 10% na produkty Apple! Sprawdź!

Darmowa Dostawa!

Darmowa Dostawa!

Tymczasowa Kampania

Darmowa dostawa od 99zł! Sprawdź szczegóły!

Raty 10x0%!

Raty 10x0%!

Tymczasowa Kampania

Sprawdź szczegóły!