Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

W RedShop24 znajdziesz gadżety erotyczne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

RedShop24

Uzyskaj aż do 6.5% zwrotu za zakup w RedShop24

Poziomy zwrotu

Drogeria 6.5%
Pozostałe 5.5%

Wszystkie poziomy zwrotów

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w RedShop24, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w RedShop24

RedShop24 oferuje zwrot aż do 6.5%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Drogeria 6.5%
Pozostałe 5.5%

Więcej sklepów z kategorii Shopping