RentalCars

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w RentalCars

Przejdź do RentalCars

Rentalcars.com jest największym na świecie serwisem wynajmu samochodów organizującym 7,1 mln wynajmów rocznie w 53 000 lokalizacjach na całym świecie. Z klientami w 169 krajach, posiadamy prawdziwie globalną bazę użytkowników, których wspieramy poprzez naszą stronę internetową dostępną w 40 językach i różnorodnych walutach. Wszyscy nasi klienci posiadają dostęp do naszego wielojęzykowego wsparcia dostępnego zarówno telefonicznie jak i drogą mailową.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w RentalCars

Przejdź do RentalCars

RentalCars oferuje zawsze:

  • Wynajem aut w 53 000 lokalizacjach na całym świecie.
  • Dostęp do najlepszych usług wynajmu samochodów na całym świecie w najniższych cenach.

Ważne informacje

Zwrot pieniędzy w RentalCars jest oferowany od kwoty zakupu bez VAT i będzie się zliczać jedynie za zakup dokonany bezpośrednio po przejściu na stronę za pośrednictwem Refunder. Jeśli użyjesz kodu rabatowego nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Zwrot z RentalCars może się pojawić na Twoim koncie Refunder z opóźnieniem do 24 godzin.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni po wykorzystanej rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w RentalCars, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Podróże