Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

RentCars.pl jest nowo powstałym serwisem na Polskim rynku. Celem serwisu jest dostarczenie użytkownikom informacji o najkorzystniejszych dla nich cenach wynajmu samochodów w wybranej lokalizacji. Za pośrednictwem RentCars.pl można zarezerwować samochód online w ciągu kilku minut. Dzięki bardzo przejrzystej i intuicyjnej wyszukiwarce w ciągu kilku chwil każdy użytkownik ma możliwość porównania ofert różnych wypożyczalni i zarezerwowania wybranego samochodu. Serwis daje możliwość filtrowania ofert po klasie pojazdów, ilości miejsc, rodzaju paliwa czy skrzyni biegów. Wyniki wyszukiwania prezentowane są w bardzo przejrzysty i czytelny sposób, użytkownicy mają możliwość zamówienia dodatkowych opcji przy wynajmie samochodów takich jak. np. dodatkowy kierowca, fotelik dla dzieci czy nawigacja GPS. Serwis RentCars.pl nie pobiera żadnych opłat od użytkowników za dokonanie rezerwacji. Co ważne każdy klient ma możliwość darmowego anulowania rezerwacji oraz dostaje gwarancję najniższej ceny. RentCars.pl wybiera do współpracy sprawdzone wypożyczalnie samochodów, działające na terenie Polski.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

RentCars

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w RentCars

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

RentCars oferuje zawsze:

  • Dostępne samochody - 879
  • Liczba wypożyczalni - 50

Ważne informacje

Zwrot pieniędzy w RentalCars jest oferowany od kwoty zakupu bez VAT i będzie się zliczać jedynie za zakup dokonany bezpośrednio po przejściu na stronę za pośrednictwem Refunder. Jeśli użyjesz kodu rabatowego nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Zwrot z RentCars może się pojawić na Twoim koncie Refunder z opóźnieniem do 24 godzin. Wypłata zwrotu ma miejsce po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji. Zwrot jest wyłącznie dla Nowych Użytkowników RentCars, którzy zarejestrują się i wypożyczą samochód.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w RentCars, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Podróże