Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Risk założyły w 2011 dwie przyjaciółki - Antonina Samecka i Klara Kowtun. Jest odzwierciedleniem ich gustów, przekonań i podejścia do życia. Wszystkiego, co jest dla nich ważne - od kultury, świetnego designu, przez przyjemność użytkowania go, po wspieranie lokalnego rzemiosła i szacunku dla planety. „W produkcji maksymalizujemy dbałość o środowisko. Łączymy się z partnerami, którzy - tak jak my - wierzą w zrównoważony rozwój, korzystają z energii odnawialnej, minimalizują zużycie wody oraz emisję CO2, a także dbają o właściwe warunki pracy w swoich firmach. Co do etyki w modzie, jesteśmy w 100% zgodne. W temacie projektowania każda z nas ma jednak swoją unikatową specjalność” - mówi Klara. „Ja kocham dobre, stare, precyzyjne krawiectwo, w które mało komu chce się dziś bawić, a które sprawia, że nasze projekty leżą genialnie nie na wyretuszowanych sylwetkach, ale na prawdziwych ludziach z krwi i kości, na różnych figurach i wzrostach.” Antonina uwielbia przekładać kulturowe opowieści na kolekcje i wierzy w ideę comfort clothes. Zawsze dąży do tego, by ubrania Riska - jak comfort food - poprawiały nastrój, przywoływały dobre wspomnienia, a najchętniej kulturowe skojarzenia. „Dla nas ubranie składa się z trzech rzeczy: komponentów, sposobu, w jaki jest zrobione i tego, jak ty się w nim czujesz” - mówi Antonina.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

RISK made in Warsaw

Uzyskaj 4.3% zwrotu za zakup w RISK made in Warsaw

RISK made in Warsaw oferuje zawsze:

  • Sklep internetowy z modą damską.
  • Designerskie i unikalne ubrania.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w RISK made in Warsaw, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria