ROMWE

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w ROMWE

Przejdź do ROMWE

ROMWE jest globalnym punktem online od 2010 roku. Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości modnych produktów w niesamowitych cenach przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości usług dla naszych klientów. Projektujemy, pozyskujemy i sprzedajemy odzież, akcesoria i produkty do domu.

Naszą ofertę kierujemy do młodych konsumentów za pośrednictwem dostosowanych platform mobilnych i internetowych. Dostarczamy z naszych magazynów w USA, Europie i Chinach do niemal każdego kraju na świecie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w ROMWE

Przejdź do ROMWE

ROMWE oferuje zawsze:

  • Modne ubrania w przystępnych cenach
  • Platforma zakupowa
  • 60 dni na zwrot

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w ROMWE, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Shopping