Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

To sklep oferujący ekskluzywną porcelanę i akcesoria kuchenne. Wśród wielu marek znajduje się wiele ekskluzywnych produktów od producentów porcelany takich jak francusko-niemiecki Villeroy&Boch;, portugalski Vista Alegre, niemiecki Saltmann i Goebel po hiszpańską wytwórnię porcelanowych figurek Lladro. Ofertę sklepu dopełniają kolekcje eleganckich obrusów, sztućce a także designerskie akcesoria kuchenne.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3.6% zwrotu za zakup w Salon-Porcelany.pl

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Salon-Porcelany.pl oferuje zawsze:

  • Porcelana, kryształy, sztućce, oraz elementy wyposażenia wnętrz
  • Darmowa dostawa w obrębie Polski

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Salon-Porcelany.pl , Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.