Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Santander- Karta ratalna z premią 300 zł!

Uzyskaj 85 zł zwrotu za zakup w Santander- Karta ratalna z premią 300 zł!

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Zwrot zostanie przyznany za każdy poprawny wniosek przyznane będzie, jeżeli na jego podstawie zostanie podpisana umowa o uruchomienie karty ratalnej. Nie zostanie jednak ono naliczone, jeśli wniosek będzie pochodził od osoby, która już posiada kartę ratalną w Santander Consumer Bank lub jeśli PESEL klienta widniał już w systemie banku w ciągu ostatnich 4 miesięcy od złożenia wniosku.

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Płać kartą ratalną za zakupy za minimum 300 zł miesięcznie i zyskaj: 300 zł na dowolne zakupy - otrzymasz 6 razy po 50 zł prosto na rachunek swojej karty, 0 zł miesięcznej opłaty - otrzymasz nagrodę w wysokości miesięcznej opłaty nawet przez 13 miesięcy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Santander- Karta ratalna z premią 300 zł! oferuje zawsze:

  • 300 zł na dowolne zakupy

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni od podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Santander- Karta ratalna z premią 300 zł!, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.