Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Santander Konto Jakie Chcę

Uzyskaj aż do 50 zł zwrotu za zakupy w Santander Konto Jakie Chcę

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie podpisana umowa o prowadzenie rachunku. Zwrot jest przyznany dla użytkowników, którzy wcześniej nie posiadali konta w Santander.

Warunki zwrotu 17.5 zł :

1.Transakcje kartą na min. 10 zł,

2.Wpływ (łączny, niezależny od źródła) min. 1000 zł,

3.Logowanie do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej.

Spełnienie warunków będzie weryfikowane w ciągu 30 dni od założenia konta przez danego klienta.

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Konto pełne korzyści! 300 zł premii za otwarcie i polecenie konta, 0 zł za przelewy natychmiastowe w internecie, do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie, 1% na lokacie mobilnej.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie podpisana umowa oraz gdy na uruchomionym rachunku w ciągu 30 dni nastąpi zasilenie kwotą min. 1000 zł.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Santander Konto Jakie Chcę, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.