Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Konto Jakie Chcę to 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku, 0 zł za przelewy natychmiastowe w Santander online, 0 zł za wypłaty z kartą Dopasowaną w bankomatach Santander Bank Polska oraz w bankomatach innych sieci, korzystając z BLIK, 0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie i brak kosztów przewalutowania z włączonym Pakietem Wielowalutowym, a także 0 zł za kartę do konta (jeśli zmieni się wariant w bankowości elektronicznej) przy dokonaniu nią 5 transakcji w miesiącu. Ponadto, lokata mobilna na 2,5%!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Santander Konto Jakie Chcę

Uzyskaj 50 zł zwrotu za zakup w Santander Konto Jakie Chcę

Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie podpisana umowa oraz gdy na uruchomionym rachunku w ciągu 30 dni nastąpi zasilenie kwotą min. 1000 zł.

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie podpisana umowa oraz gdy na uruchomionym rachunku w ciągu 30 dni nastąpi zasilenie kwotą min. 1000 zł.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Santander Konto Jakie Chcę, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia