Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Promocja Santander Consumer Banku! Kredyt samochodowy dopasowany do klienta. Wystarczy wypełnić formularz, poczekać na kontakt konsultanta, po przejściu pozytywnej weryfikacji podpisać umowę i odebrać auto! RRSO 9,08%

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Santander - Kredyt Samochodowy

Uzyskaj 22.50 zł zwrotu za zakup w Santander - Kredyt Samochodowy

Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że wszystkie dane w nim zawarte będą PRAWIDŁOWE i na ich podstawie zostanie sporządzony wniosek. Do sporządzenia wniosku bank pobierze od klienta dane osobowe, dane dotyczące dochodu oraz dane dotyczące auta, które klient będzie chciał kupić (klient nie musi mieć wybranego auta, może być na etapie poszukiwania).

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Ważne informacje

Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że wszystkie dane w nim zawarte będą PRAWIDŁOWE i na ich podstawie zostanie sporządzony wniosek. Do sporządzenia wniosku bank pobierze od klienta dane osobowe, dane dotyczące dochodu oraz dane dotyczące auta, które klient będzie chciał kupić (klient nie musi mieć wybranego auta, może być na etapie poszukiwania). Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Santander - Kredyt Samochodowy, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia