Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Santander - Kredyt Samochodowy

Uzyskaj 0,65% zwrotu za zakup w Santander - Kredyt Samochodowy

Warunkiem uzyskania zwrotu i uzyskanie kredytu oraz nieodstąpienie przez kredytobiorcę od umowy kredytowej.

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Santander Consumer Bank należy do hiszpańskiej Grupy Santander. Jest liderem na rynku kredytów konsumenckich, których udzielił ponad 11 milionom Klientów. Kredyt ratalny jest dostępny bezpośrednio w ponad 27 tysiącach sklepów i marketów, a kredyty samochodowe w ponad 1000 salonach i komisach samochodowych. Posiada również silną pozycję w produktach depozytowych – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. W ofercie znajduje się również szeroka gama produktów ubezpieczeniowych. Produkty Santander Consumer Banku są dostępne w 321 placówkach, poprzez mobilnych sprzedawców, Internet, call center oraz partnerów sprzedaży.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 90 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Santander - Kredyt Samochodowy, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.