Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Lokata Online Nowe Środki* to depozyt, który można uruchomić bez wychodzenia z domu. Minimalna kwota lokaty wynosi 1000 zł; maksymalna 400 000 zł. Oprocentowanie jest uzależnione od okresu, na jaki deponowane są środki. Brak opłat za otwarcie i powadzenie rachunku lokaty.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Santander - lokata online

Uzyskaj 60 zł zwrotu za zakup w Santander - lokata online

Zwrot za poprawny wniosek zostanie przyznany, jeżeli na jego podstawie uruchomiona zostanie lokata Santandera. Zwrot nie zostanie przyznany jeśli wniosek będzie pochodził od osoby, która już posiada lokatę w Santander Consumer Bank lub jeśli PESEL klienta widniał już w systemie banku w ciągu ostatnich 4 miesięcy od złożenia wniosku.

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Ważne informacje

Zwrot za poprawny wniosek zostanie przyznany, jeżeli na jego podstawie uruchomiona zostanie lokata Santandera. Zwrot nie zostanie przyznany jeśli wniosek będzie pochodził od osoby, która już posiada lokatę w Santander Consumer Bank lub jeśli PESEL klienta widniał już w systemie banku w ciągu ostatnich 4 miesięcy od złożenia wniosku. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Santander - lokata online, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia