Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Nauka może być także przyjemna! Twoje dziecko przekona się o tym korzystając z pięknych pomocy edukacyjnych, które nie tylko ułatwią ten proces, ale również będą oryginalną ozdobą każdego dziecięcego pokoju. Sklep Wikilistka to miejsce w sieci z artykułami dla dzieci stworzone przez mamę – a kto nie zna potrzeb dzieci lepiej niż rodzic? Alfabet, cyferki, czy tabliczka mnożenia w wersji dla dziewczynek i chłopców zachwycają młodszych i starszych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 12.3% zwrotu za zakup w SmartLifeSHOP

Poziomy zwrotu

Ebooki 12.3%

Wszystkie poziomy zwrotów

SmartLifeSHOP oferuje zawsze:

  • Plakaty na indywidualne zamówienie

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat). Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w SmartLifeSHOP, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w SmartLifeSHOP

SmartLifeSHOP oferuje zwrot aż do 12.3%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Ebooki 12.3%

FAQ