Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

SMMASH

Uzyskaj 3% zwrotu za zakupy w SMMASH

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Firma powstała w 2010 roku w tekstylnym sercu Europy Środkowo-Wschodniej. Łącząc pasję do sportu i biznesu stworzyliśmy markę SMMASH. Europejskiego producenta odzieży sportowej oferującego produkty do takich aktywności jak: MMA, CROSSFIT, FITNESS, BIEGANIE, OCR. W ofercie znajdują się również designerskie akcesoria w postaci masek na twarz dla dzieci i dorosłych. Naszą wiedzę i doświadczenie zdobyliśmy współpracując z klubami sportowymi z całego świata. Obecnie jesteśmy europejskim liderem na rynku spersonalizowanej odzieży treningowej. Nieustannie się rozwijamy poszerzając naszą ofertę o nowe produkty i kolekcje. Przekraczamy bariery i udowadniamy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wykorzystując najlepsze technologie, materiały oraz doświadczenie specjalistów, powstaje jakość. Wszystkie Nasze wyroby powstają z materiałów certyfikatowych OEKO-TEX 100, w standardzie produkcji regulowanej przez ISO 141001. Stała kontrola procesów produkcyjnych gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania produktów, także przez alergików i dzieci.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

SMMASH oferuje zawsze:

  • Skroimy ofertę dla Twojego klubu

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w SMMASH, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.