Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Softwarehunter

Uzyskaj 12,5% zwrotu za zakup w Softwarehunter

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Softwarehunter: Kupuj oprogramowanie online za mniej

Zamów oprogramowanie szybko i łatwo. Softwarehunter jest Twoim profesjonalnym partnerem do kupowania oprogramowania szybko, bezpiecznie i tanio w sieci.

W Softwarehunter można kupić wszystkie produkty Microsoft, zarówno dla Windows, Android lub urządzeń Apple.

Softwarehunter: kupuj oprogramowanie online szybko i łatwo

W Softwarehunter nie ma długich terminów dostawy. Klucz produktu otrzymasz wygodnie pocztą elektroniczną natychmiast po złożeniu zamówienia, tak abyś mógł od razu zainstalować, aktywować i używać żądane oprogramowanie.

Microsoft od wielu lat jest liderem na rynku systemów operacyjnych, zarządzania serwerami i oprogramowania biurowego.

Oferujemy klucze produktów do wszystkich popularnych produktów firmy Microsoft: aktualnych programów Microsoft Office, odpowiednich systemów operacyjnych, serwerów Microsoft i różnych programów antywirusowych.

Kupuj programy Microsoft Office online po niskich cenach

W naszym sklepie internetowym Softwarehunter można kupić wszystkie popularne pakiety Microsoft Office.

Pakiety Microsoft Office obejmują różne programy biurowe Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access i OneNote. Microsoft Project i Microsoft Visio uzupełniają ofertę profesjonalnych aplikacji dla firm. Dzięki szerokiemu zakresowi zastosowań, Microsoft Office jest najpopularniejszym oprogramowaniem na świecie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Softwarehunter oferuje zawsze:

  • Microsoft Windows: Kupuj systemy operacyjne online
  • Microsoft Server for Business
  • Łowca oprogramowania dla większego bezpieczeństwa danych

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Softwarehunter, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.