Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Wczasy zdrowotne i wellness w Polsce i za granicą. Romantyczny weekend w SPA, wczasy odchudzające albo wypoczynek w celu zrelaksowania się i nabrania sił- to tylko niektóre oferty dostępne na stronie SpaDreams.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

SpaDreams

Uzyskaj 4.3% zwrotu za zakup w SpaDreams

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

SpaDreams oferuje zawsze:

  • Bogata oferta wycieczek wellness i spa

Ważne informacje

Wypłata cashbacku za rezerwacje hoteli, ma miejsce po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowaną darmową noc czy też inne bonusowe rezerwacje.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w SpaDreams, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Podróże i Rozrywka i relaks