Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Streetsupply

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w Streetsupply

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Sklep Street Supply powstał ponad 10 lat temu jako efekt pasji do unikalnych sneakersów i kultury streetwear. W tym czasie, spacerując po Warszawie, mogliście zwrócić uwagę na któryś ze stacjonarnych sklepów Street Supply – pierwszy znajdował się na ulicy Tamka (malutki lokal, bazujący głównie na odbiorze zamówień), drugi na Świętokrzyskiej (spora przestrzeń działająca do maja 2020). Jako Street Supply skupiamy się na sprzedaży online. W naszej ofercie prezentujemy marki z tradycją, które za główny cel postawiły sobie tworzenie wysoko jakościowych, uniwersalnych ubrań i dodatków, współtworzących nurt ponadczasowej mody ulicznej. Prostota, porządne materiały, modele znane od kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu sezonów – to znajdziesz w Street Supply. Nasza oferta od zawsze skupia się na modzie streetwear i outerwear. Mamy świadomość tego, że z biegiem lat nurty te uległy ekspansji, wpływając na oblicze całej branży odzieżowej. Dzisiaj sportowy, luźny ubiór to must have dla większości ludzi żyjących w mieście. Jako Street Supply stoimy u Twojego boku w trakcie kompletowania miejskich outfitów. We supply the streets, we care about the streets.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Streetsupply oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 100 zł
  • 30 dni na zwrot lub wymianę
  • Wysyłka w ciągu 24h
  • 10% na pierwsze zakupy

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.