Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Znajdziesz tutaj niezwykle szeroki wybór obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego. W asortymencie można również znaleźć stylowe ubrania i akcesoria dla kobiet.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3.1% zwrotu za zakup w StyloweObcasy.pl

StyloweObcasy.pl oferuje zawsze:

  • Szeroki wybór modnej odzieży i obuwia w najlepszych cenach

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

0d 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w StyloweObcasy.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.