Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

SuperŻywność24.pl

Uzyskaj 6,1% zwrotu za zakupy w SuperŻywność24.pl

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
W sklepie „SuperŻywność24.pl” można nabyć produkty bezglutenowe, bezcukrowe, wegańskie, bezmleczne, zdrowe i ekologiczne. SuperŻywność24.pl oferuje szeroką gamę produktów spożywczych najwyższej jakości i od najlepszych producentów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

SuperŻywność24.pl oferuje zawsze:

  • Zdrową żywność po przystępnych cenach
  • Produkty bezglutenowe, wegańskie
  • Bezpłatną dostawę od 150 zł

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 30 dni

Po dokonaniu zakupu w SuperŻywność24.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.