Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

W sklepie „SuperŻywność24.pl” można nabyć produkty bezglutenowe, bezcukrowe, wegańskie, bezmleczne, zdrowe i ekologiczne. SuperŻywność24.pl oferuje szeroką gamę produktów spożywczych najwyższej jakości i od najlepszych producentów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 6.1% zwrotu za zakup w SuperŻywność24.pl

SuperŻywność24.pl oferuje zawsze:

  • Zdrową żywność po przystępnych cenach
  • Produkty bezglutenowe, wegańskie
  • Bezpłatną dostawę od 150 zł

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 30 dni

Po dokonaniu zakupu w SuperŻywność24.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.