Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Zakupy z Szopi.pl to trzy proste kroki!

1. Wybierz sklep z Twojej okolicy

2. Złóż zamówienie i zapłać bezpiecznie z PayU albo kartą przy odbiorze

3. Dostarczymy zakupy nawet w 1 godzinę

Usługi Szopi dostępne są w Warszawie i okolicy, Krakowie i okolicy, Wrocławiu, Katowicach oraz Poznaniu. Wkrótce otwarcie nowych lokalizacji!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2% zwrotu za zakup w Szopi

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Szopi oferuje zawsze:

  • Platforma zakupowa z dostawą do domu
  • Szybka dostawa

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Szopi, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.