Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Szybka Gotówka

Uzyskaj aż do 55 zł zwrotu za zakup w Szybka Gotówka

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.


Zwrot zostanie naliczony wyłącznie za sprzedaż nowemu klientowi.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Szybka Gotówka to szybkie pożyczki on-line. Proces online – bez wychodzenia z domu Od 400 do 5000 zł na niezbędny cel Pożyczka nawet w 15 minut

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Szybka Gotówka oferuje zawsze:

  • Cały proces odbywa się online – szybko i bez wychodzenia z domu
  • Przejrzysty wniosek – wniosek o pożyczkę jest prosty i możliwie jak najłatwiejszy do wypełnienia.
  • Jasne zasady – zasady przedstawione są w sposób prosty i klarowny.
  • Wiesz ile płacisz – koszty są znane jeszcze przed podpisaniem dokumentów. Brak ukrytych opłat.
  • Krótki czas oczekiwania na pieniądze – Szybka Gotówka wie, że Klient składający wniosek o chwilówkę online chce ją dostać w jak najszybszym czasie.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Szybka Gotówka, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.