Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Z karta kredytową Mastercard Travel, klientowi przysługują następujące przywileje: darmowe wydanie karty, nawet 59 dni okresu bezodsetkowego, wysoki limit kredytowy (do 80 000 zł), możliwość rozłożenia transakcji na raty, funkcjonalność transakcji bezstykowych PayPass™ oraz możliwość ustalenia indywidualnych limitów transakcyjnych do karty. Przy płatności kartą użytkownik może zbierać w programie Mastercard Priceless Specials i następnie wymieniać je na bilety lotnicze lub wynajem pokojów hotelowych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 85 zł zwrotu za zakup w T-Mobile Karta Kredytowa Travel

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że w terminie 40 dni od wysłania formularza zostanie podpisana umowa oraz w ciągu 60 dni od podpisania umowy zostanie wykonana transakcja kartą.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 150 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w T-Mobile Karta Kredytowa Travel, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.