Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

TAKTO oferuje najwyższą kwotę pożyczki poza bankiem - do 25000 zł. Okres spłaty nawet do 36 miesięcy. Po złożeniu wniosku decyzja kredytowa podejmowana jest do 1 godziny. Wypłata pożyczki nawet do 1 godziny po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Pożyczka można otrzymać bez wychodzenia z domu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 112.50 zł zwrotu za zakup w TAKTO Finanse

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

Za wypłaconą pożyczkę do kwoty 4500 zł 75 zł
Za wypłaconą pożyczkę powyżej 8000 zł. 112.50 zł
Za wypłaconą pożyczkę w kwocie 4501 zł - 8000 zł; 90 zł

Wszystkie poziomy zwrotów

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot zostanie przyznany za każdy poprawny wniosek, pod warunkiem że na jego podstawie zostanie udzielona pożyczka. Wysokość zwrotu uzależniona będzie od wysokości przyznanej pożyczki. Akceptowane są wnioski pochodzące zarówno od nowych, jak i powracających Klientów (pod warunkiem, że Klient w terminie spłacił 6 pierwszych rat ostatniej zaciągniętej pożyczki w TAKTO).

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w TAKTO Finanse, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w TAKTO Finanse

TAKTO Finanse oferuje zwrot aż do 112.50 zł. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Za wypłaconą pożyczkę do kwoty 4500 zł 75 zł
Za wypłaconą pożyczkę powyżej 8000 zł. 112.50 zł
Za wypłaconą pożyczkę w kwocie 4501 zł - 8000 zł; 90 zł